Projektowanie stoisk targowych

Uważamy, że kluczem do udanego planu marketingowego jest zasadniczo pomysł połączony z fantastycznym projektem wizualnym. Nasz utalentowany i kreatywny zespół z przyjemnością przygotuje kompletną wizualizację dla każdego projektu stoiska. Jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo efektywne projekty graficzne o wysokiej jakości, aby zapewnić profesjonalną prezencję marki. Nasza DARMOWA, profesjonalnie przygotowana  wizualizacja 3D pozwoli Państwu zobaczyć stoisko wystawiennicze przed podjęciem decyzji o zakupie lub wynajmu.

Przygotowanie projektu graficznego oraz druk paneli graficznych

Posiadamy własne studio graficzne i drukarnię co sprawia, że możemy zagwarantować najwyższą jakość paneli graficznych przy szybkich terminach realizacji. Niezależnie od tego, czy korzystają Państwo z naszej usługi projektowania graficznego, czy korzystacie Państwo z własnego projektanta, z przyjemnością pomożemy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy przygotowywaniu projektu.

Montaż  modularnych stoisk targowych

Proponujemy Państwu również opcje montażu naszego modularnego systemu wystawienniczego na terenie Polski i Unii Europejskiej. Usługa montażu i demontażu stoiska targowego jest opcją oferowaną dodatkowo i z dłuższym wyprzedzeniem w celu rezerwacji terminów. Nasza profesjonalna ekipa instalacyjna dostarczy system wystawienniczy pod wskazany adres, dokona montażu oraz będzie obecna podczas imprezy targowej w celu zapewnienia wsparcia technicznego.

Przechowywanie modułowego stoiska wystawienniczego w naszych magazynach

Doskonale rozumiemy, że nie wszystkie firmy posiadają magazyny i mogą mieć problem z odpowiednim przechowywaniem modularnej zabudowy targowej. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy usługę przechowywania modułowego stoiska targowego w naszych magazynach z pełnym ubezpieczeniem. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za zabezpieczenie, odpowiednie oznakowanie , bezpieczne przechowywanie oraz przygotowanie do wydania systemu wystawienniczego.

Transport modułowej zabudowy targowej i dostawa do wyznaczonego miejsca

Jeśli spotkają się Państwo z problemem związanym z transportem i logistyką  systemu wystawienniczego Magic Modular®, prosimy o kontakt z naszym biurem w Polsce a my dostarczymy Państwa system na czas i w dowolne miejsce.