Modułowe Zabudowy Sklepowe

Magic Modular® oferuje nieskończone możliwości i sposoby konfigurowania ram aluminiowych. Jednym z popularnych opcji są przenośne zabudowy sklepowe. Dzięki szerokiej gamie ram aluminiowych,  łączników i akcesoriów jesteśmy w stanie stworzyć oryginalny i wyróżniający się nietuzinkowością przenośny sklep dla handlu detalicznego.

Stworzenie profesjonalnie wyglądającej modułowej zabudowy handlowej nigdy nie było łatwiejsze i tak efektywne.

Nasze projekty przenośnych sklepów składają się z pojedynczych elementów, dzięki czemu maja Państwo nieskończone możliwości konfiguracji i adaptacji do wymaganej przestrzeni na przykład w galerii handlowej.  Co więcej, nasz system może być używany wielokrotnie w tych samych lub różnych kampaniach marketingowych dzięki prostej i szybkiej zmianie paneli graficznych.

Przenośne zabudowy sklepowe wykonane według projektu i na zamówienie

Możemy zaprojektować i wykonać indywidualnie skonfigurowaną konstrukcje pod Państwa wymagania. Modułowy system wystawienniczy od Magic Modular® można zbudować w centrach handlowych, sklepach, dedykowanych przestrzeniach handlowych sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Dzięki profesjonalnemu i kreatywnemu zespołowi projektantów i grafików możemy stworzyć Państwa indywidualny przenośny sklep wyposażony w rożne akcesoria typu półki, uchwyty, monitory prezentacyjne, dedykowane podświetlenie na wyeksponowane produktu. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami podczas procesu projektowania i produkcji, aby zapewnić, że ostateczny rezultat jest pomyślny i dokładnie taki, jaki wyobrażał sobie klient.