Ponad 15 lat doświadczenia w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań wystawienniczych na całym świecie.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w dostarczaniu stoisk wystawienniczych dla długiej listy klientów, mogą być Państwo pewni, że w Magic Modular® Polska w pełni rozumiemy znaczenie Państwa marki i jej docelowych odbiorców. Jesteśmy w stanie dostarczyć modułowe narzędzie marketingowe, z którego można korzystać wielokrotnie, dzięki czemu nasz produkt jest efektywną inwestycją dla Państwa firmy.

Nasz profesjonalny zespół Magic Modular® Polska z przyjemnością opowie Państwu o naszych usługach oraz zademonstruje nasz flagowy, najbardziej zaawansowany modułowy system wystawienniczy.  Oferujemy możliwość zakupu systemu Magic Modular® lub wynajęcia stoiska na nadchodzące tragi lub konferencje.

client-map

Zakład produkcyjny Magic Modular®

Wierzymy, że Państwa marka jest źródłem najbardziej wartościowych pomysłów, produktów i ludzi. Starannie wykonujemy nasze stoiska targowe, a wszystkie grafiki projektujemy i drukujemy w naszej siedzibie tak, aby zapewnić dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wykonania.

Nasza firma posiada zakład produkcyjny o powierzchni ponad 5000 mkw. To tutaj znajdują się nasze najnowocześniejsze maszyny produkcyjne i biuro, w którym  pracuje nasz zespół projektantów, drukarzy i instalatorów.